Igelitové bio tašky

BIO Tašky (ceny jsou uvedeny bez DPH)

od 1,95 Kč/kus

Tento materiál je čistě přírodní a taška je biodegradabilní, tedy bez jakéhokoli zatížení životního prostředí. Že je taška jiná než běžná taška z LDPE a HDPE poznáte již hmatem při prvním kontaktu. Z tohoto materiálu vyrábíme tašky typu košilka v různých rozměrech. Taška je velmi pevná. Tašky se dají potisknout.
Tašky samozřejmě potiskneme Vaší grafikou. Případně můžeme nabídnout tašky skladem, které již potisk s informací o nezávadnosti vůči přírodě obsahují.

  • čistý ekologický materiál
  • velmi pevný materiál
  • kompostovatelný materiál
  • nejlepší ceny na našem trhu
Dostupné materiály: LDPE; HDPE; BIO;

BIO Tašky (ceny jsou uvedeny bez DPH)

Tloušťka
[mm]
Rozměr
[mm]
ucho Barevné provedení igelitové tašky Balení
[ks]
Cena
[Kč/ks]
0,015 270+2*80*570 bio 1000 2,53
0,015 220+2*70*370 bio 1000 1,95

Tašky s potiskem

Základní bílé PE tašky dostanou správný reklamní náboj díky živým barvám potisku. Tato stránka dokazuje, že nápadům se meze nekladou a díky dobrému designu je možné docílit zcela originální tašky. Taková taška pak přesně vystihuje Vaše reklamní sdělení - od minimalistických černobílých řešení, přes odvážný design obchodu s oblečením po příjemně laděný design pro chovatelský klub.

Barevné tašky

Chcete udělat dojem originální plastovou taškou? Pak využijte nejen možnosti potisku, ale také možnosti zvolit si barvu podkladu a "uší" nákupní plastové tašky. Samozřejmostí jsou i různé velikosti od pytlíčků na drobnosti po maxi velikosti.

Velké oblibě se těší i tašky průhledné nebo matně průhledné, jejichž efekt vynikne až po vložení zboží (u fotografií jsme proto vložili bílou obálku). Pokud prodáváte zboží luxusního nebo dárkového typu, možná Vaši zákazníci ocení možnost ukázat světu, co si koupili ... a že na to měli.

Nákupní tašky typu "košilka" s tiskem

Pokud je Vaše zboží drobného nebo lehkého charakteru, mohou pro Vás být dobrým řešením potištěné tašky zvané "košilka". Dokážeme je vyrobit v různých velikostech a potisknout dle přání logem nebo zajímavým vzorem, tak, aby odpovídaly image Vaší firmy. Zde jsou ukázky sáčků používaných např. v potravinách, v cukrovinkách, v parfumérii nebo pro doplňky k mobilním telefonům.